icmeler hakkında

Içmeler Hakkında

Içmeler, Marmaris şehir merkezine 8km uzaklıktaki bir mahalle olmakla birlikte, başlı başına bir şehir niteliğindedir. Her ne kadar kış nüfusu çok fazla olmasa da, yaz aylarında yüz binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi misafir eder. Özellikle şehir hayatından sıkılıp, şehir ve kasaba arasında dingin bir tatil beldesi arayışında olanlar için biçilmiş kaftan olan içmeler, dünyanın en güzel sahillerine de ev sahipliği yapar.  Genellikle sahillerini 5 yıldızlı oteller kaplamış olsa da, doğru bir rehber eşliğinde doğanın en mucizevi hediyelerini kabul edebilirsiniz. Tabii Içmeler ve civarında tatilin tadını çıkaracak pek çok aktivite de mevcuttur. Ama bu tadın doruklarına çıkmak için öncelikle bizi ziyaret etmenizde fayda var. Tatil için sahip olduğunuz kısıtlı zamanı boşa harcamamak için size mükemmel biçimde rehberlik edip, zamanınızın dolu dolu geçmesini sağlayabilriz.

Içmeler’de Deniz Turizmi

Içmelerde tatil yaparken kısıtlı bir alanda sıkışıp kalmamak isterseniz günlük turlar aktivitelerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Mükemmel zaman geçirebilmeniz için karada ve denizde pek çok aktivitenin sunulduğu hizmetlerimizin her biri mutlaka deneyimini yaşamak isteyeceğiniz seçeneklerdir. Örneğin Marmaris Tekne Turu aktivitelerimize katılabilirsiniz. Birden fazla destinasyonda sunduğumuz her şey dahil tekne turu aktivitelerimize katılarak tatilin her günü başka bir deneyim yaşabilirsiniz. Örneğin, Dalyan Tekne Turu aktivitemize katılıp, binlerce yıllık kaya mezarlarını görebilir ve dünyanın gözünün üzerinde olduğu meşhur Iztuzu plajının tadını çıkarabilirsiniz. Tabii destinasyonlarımızın her biri birbirinden önemli merkezlere yönelmektedir. Dilerseniz, Dalyan’ın hemen yanı başındaki Rodos adasını ziyaret edebilir, açık denizlerde hoş vakit geçirebilirsiniz.

Tekne Turlarımız, yakın çevrede yer alan mükemmel lokasyonları da beğeninize sunmaktadır. Örneğin Sedir adası turu, dünyanın en benzersiz kumlarına ve adeta bir akvaryum olan sulara şahitlik edebilmeniz için benzersiz bir fırsattır. Yine Yakın çevrede yer alan Hisarönü Tekne Turu aktivitelerimizle tarih ve doğanın kucaklaşmasını gözlemleyebilir, akıllı telefonunuzun hafızasından eski resimleri silmek zorunda kalabilirsiniz.

Deniz aktivitelerimiz içerisinde, Yunuslarla Yüzmek, tüplü dalış ve balık avı gibi farklı alternatifler de yer almaktadır.

Doğa Severler Için Aktiviteler

Içmeler genellikle otel turizmi yapılan bir bölge olmasından dolayı, otellerin içerisindeki aktivitelerin bireysel olarak verimli biçimde gerçekleştirilmesi pek kolay değildir. Bunun için örneğin Jeep Safari yapmak isterseniz bizi aramanızda fayda vardır. Marmaris’in benzersiz doğasında donanımlı araçlarımızla safari yapabilir, hatta dilerseniz daha naturel bir yöntem olan At Safari seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca aktivitelerimiz içerisinde minyatür araçlarla gerçekleştirilen safariler de yer almaktadır. Örneğin Buggy Safari ve Atv Safari sizlere sunduğumuz özel aktiviteler arasında yer almaktadır.

Doğal yaşama en iyi biçimde şahitlik edebileceğiniz köy turu ise, yaşamakta olduğunuz hayata geri dönmek istemeyeceğiniz bir deneyimi size yaşatacaktır.

Adrenalin arayanlara Birebir

Içmeler sakin bir yerdir demiştik. Ama siz buna mecbur değilsiniz. Bizim hizmetlerimizden faydalanarak dilerseniz heyecanın doruklarına ulaşabileceğiniz aktiviteler yaşayabilirsiniz. Parasailing yaparak Içmeler’e yukarıdan bakabilir veya Ratfing aktivitesine katılabilirsiniz. Bunlar benim tarzım değil derseniz, Go karting yapabilir ve tatilin keyfini doruklara çıkarabilirsiniz.

Kimilerine göre adrenalin içermese de suyun derinliklerinin benzersiz görselliği kan alkışınızı hızlandırabilir. O sebeple Tüplü dalış aktivitesine katılmanızı özel olarak tavsiye ediyoruz.

Içmeler, tatil yapmak için en doğru seçeneklerden birisidir. Tabii daha çok merkez görmek isteyenler için sunduğumuz ekstra hizmetler de söz konusudur. Örneğin yakın bölgelerde yer alan Pamukkale ve Efes Turu aktivitelerimize katılarak, tatilinizin dolu dolu geçmesini sağlayabiliriz.

Siz de tatil için içmeleri tercih ettiğinizde, henüz bölgeye gelmeden bizi arayınız. Hava Alanı transferi dahil olmak üzere bölgedeki tüm ihtiyaçlarınıza en kapsamlı çözümleri sunuyoruz. Hatta dilerseniz araç kiralama hizmetlerimizi de değerlendirebilir, mükemmel zaman geçirebilirsiniz.