marmaris gezilecek yerler

Marmaris Gezilecek Yerler

Marmaris Gezilecek yerler cenneti olduğunu ve ne kadar geniş imkanlara sahip olduğu herkesçe dile getirilen, artık neredeyse herkesin malumu olan bir husus. Yalnız bir yabancı olarak, Marmaris’e geldiğinizde burası sizin için adeta kocaman bir bilmecedir. Eğer sizi yönlendirecek doğru bir rehberiniz yoksa, sadece Marmaris değil, dünya’nın her yeri, harita üzerinde bir alan olmaktan öte değil maalesef. Bir gezginseniz veya gittiğiniz tatil beldesi resim arşivinizde kaldığınız otelin civarından ibaret olmasın istiyorsanız; Marmaris Gezilecek Yerler konusunda bize kulak veriniz. Bölgeyi didik didik edip, zamanı verimli biçimde kullanarak mükemmel zaman geçirmenizin anahtarını size sunacağız. Tabii dilerseniz, tüm bunları kendi imkanlarınızla yapmak yerine Marmaris Günlük Turlar aktivitelerimize katılabilir, şahane zaman da geçirebilirsiniz.

Şehir İçinde Kısa Bir Tur

Marmaris, Muğla ilinin il merkezinden çok daha geniş imkanlarına sahip en büyük ilçelerinden birisidir. Hatta Bodrum ile birlikte, İstanbul ilçelerinden dahi fazla nüfusa yaz aylarında ev sahipliği yapan Marmaris şehir merkezi de, adeta bir büyük şehirdir. Maalesef bu sıfatlara sahip her şehir gibi, şehir içerisindeki deniz kıyısı bir doğal güzellik olmaktan bir miktar uzaklaşmıştır. Endüstri toplumunun şartları gereğince, ilçe merkezinde deniz turizmi bakımından elverişli ortamların bulunduğunu söylemek doğru olmaz. Bu nedenle bizim tavsiyemiz eğer Akdeniz ve Ege’nin muhteşem doğasına şahit olup, denizin ve güneşin tadını en iyi biçimde çıkarmak isterseniz, Turunç Günlük Turlar ve Içmeler Günlük Turlar aktivitelerine katılmanızdır. Denize girmek, güneşlenmek, doyasıya eğlenmek ve üzerinde yürüdüğünüz topraklara bir de karadan bakmak isterseniz, Marmaris Günlük Turlar sizin için en iyi seçim olacaktır.

Tabii şehir merkezinde gece hayatı ve yeme-içme aktiviteleri bakımından tahmin ettiğinizden çok daha iyi imkanlara sahip olabilirsiniz. Bölgenin en kapsamlı imkanlarını sizlere sunan Marmaris Şehir merkezinde, modern hayatın gerekliliği olan her imkan fazlasıyla mevcuttur. Marmaris gezilecek yerler’in en önemli noktalarından biri de kuşkusuz Barlar sokağı ve Netsel Marina yürüyüşu kesinikle. Eski Marmaris şehri ile miliyon dolarlık yatların karşılıklı duruyor olması hayatın bir çelişkisi gibidir adeta. Ozellikle balık sevenler için kesinlikle unutulmaması gereken bir istikamettir Netsel Marinada ki restorantlar.

Koylarıyla Meşhur

Marmaris, batısında Datça’ya, Güney ve Doğusunda, Ekincik, Dalyan ve Köyceğiz’e doğru uzanan, dünyanın en güzel sahil şeritlerinden birisine sahiptir. Büyük bir kısmı doğal koruma alanı olan, bunun yanı sıra tarihin en eski medeniyetlerinin burada yaşamış olması nedeniyle pek çok tarihi esere de ev sahipliği yapan bölgede, ne mutlu ki tesisler bahsettiğimiz alanlara yayılabilmiş değildir. Marmaris’in çevresinde hala onlarca el değmemiş koy vardır ve adeta bir tropik adanın güzelliğine fazlasıyla sahiptir.

Elbette bu koyların neredeyse hiç birisine karadan erişebilmeniz mümkün değildir. Yalnızca denizden ulaşabildiğiniz muhteşem güzellikteki koylara ulaşmak için ise, örneğin İçmeler Günlük Turlar Aktivitelerimize katılabilirsiniz. Birçok koyu gezerek, günü mükemmel şekilde değerlendirebileceğiniz bir başka alternatif ise, Turunç Günlük Turlar aktivitelerimizdir ki, her iki turda da bahsettiğimiz benzersiz güzelliklere şahit olabilmektesiniz. Tabii dilerseniz daha çok tarih kokan mekanları görebilmek için Hisarönü Tekne Turu aktivitemiz de size mükemmel zaman geçirebilme fırsatı sunacaktır.

Eğlencede Sınır Yok

Size bizim sunabileceğimiz eğlence alternatifleri neredeyse sınırsız boyuttadır. Dalyan Tekne Turu gibi, statik aktivitelerin yanı sıra, Tüplü dalış deneyimini yaşayabilir veya adrenalini zirveye çıkarmak isterseniz, Rafting ve Parasiling aktivitelerine katılabilirsiniz.

Dilerseniz sizi doğanın muhteşem güzelliklerine şahit olabilmeniz için safariye de çıkarabiliriz. Bütünüyle organik At Safari veya off road tutkunları için jeep safari gibi aktivitelerimiz sizi bekliyor.

Konforunuz ve Özgürlüğünüz İçin

Marmaris’e havayolu ile gelmeniz durumunda elbette en konforlu seyahati tercih etmiş olacaksınız. Ancak özel aracınızı geldiğiniz yerde bıraktığınız için özgürce gezip dolaşabilme, daha da önemlisi havaalanından Marmaris’e ulaşma gibi sorunlarınız olacaktır. Biz sizin için bu detayları da düşündük ve size Dalaman Havaalanı Transfer hizmetini sunuyoruz. Tabii dilerseniz, tatiliniz süresnde özgürce gezip dolaşabilmeniz için size Marmaris araç kiralama hizmetlerimizi de sunmaktayız.

Gez gez bitmez şeklinde tanımlanan Marmaris’i elbette birkaç haftada bütünüyle bitirmeyi planlamayın. Size sunacağımız aktivitelerimizin tamamını deneyimlemeniz dahi birkaç sezon sürecek, aramıza katılın, bu yaz ne yapalım düşüncesinden kurtulun. Marmaris size bir ömür boyu sürprizler sunabilecek enfes bir tatil mekanıdır.

marmaris sedir adası turu
Yemek Dahil
Yarı Fiyat
Ücretsiz
hisaronu tekne turu
Herşey Dahil
Yarı Fiyat
Ücretsiz
Ücretsiz
Hergün
Ücretsiz
Hergün
rafting turu
Yemek Dahil
Müsade yok
Tam Ücret