Tekne Turu Marmaris’te Yapılır
tekne turu marmaris

Tekne Turu Marmaris’te Yapılır

Yat gezisi her tatilcinin tatilinin en keyifli zamanları değil midir? Hangi yöreye giderseniz gidin; tatilin en keyifli zamanları kuşkusuz tekne turu olacaktır. Pekiyi Marmaris’in tekne turu konusunda benzersiz imkanlara sahip olduğunu biliyor musunuz? İddialıyız, Tekne Turu Marmaris‘te Yapılır…

Marmaris, oldukça geniş sahil şeridine sahip olmakla birlikte, çevredeki merkezlere de çok yakındır. Kolayca erişilebilen yakın koylar ve diğer turistik merkezlere Tekne Turu Marmaris için en doğru aktivite olacaktır. Pekiyi yat gezisi nerelere yapılır? Yakınlarda nereler bulunuyor ve Marmaris bize neler sunabilir?

Marmaris Günlük Tekne Turları

Marmaris merkezli her şey dahil programlanmış tekne turları,

  • Sedir Adası
  • Eskihisar
  • Dalyan
  • Rodos

Rotamız üzerindeki benzersiz mekanlar;

  • Cennet adası
  • Akvaryum koyu
  • Fosfor Mağarası
  • Kumlubük koyu
  • Amos koyu
  • Turunç

olacaktır, ki bu mekanların dünyada bir benzerinin dahi olmadığı konusunda hiç de mütevazi değiliz. Türkiye, pek çok güzelliği içerisinde barındıran ve özellikle turizm bakımından oldukça ciddi zenginliklere sahip bir ülke ve pek çoğumuz bu cennetin vaad ettiklerinden haberdar dahi değiliz. Tekne Turu Marmaris tatili yapanların

tercihidir bu doğru ama, nasıl bir tekne turu hayal ediyorsunuz? Baştan savma, plansız ve kalitesiz bir gezi sizi memnun edecek mi? Şimdi altını çizerek tekrarlayalım; biz tripadvisor gibi dünyanın en önemli gezi değerlendirme kuruluşlarından birisinin tam notunu almış bir işletme olarak, sizinle her yaz vakit geçirmek istiyoruz. Bu nedenle size en iyi hizmeti en yüksek standartlarda ve mümkün olan en uygun fiyatla sunmak birinci vazifemizdir. Samimiyet ve ciddiyeti mükemmel biçimde bir araya getirip, strese girmeden doyasıya eğlenmenizi ve cenneti keşfetmenizi sağlıyoruz.

Hangi Tekne Turu Marmaris Dışına Gider?

Esasında hemen her tekne turu Marmaris dışına çıkmaktadır. Zaten denizden hareketlenildiğinde zaruri olarak geniş bir alan dolaşılmaktadır. Tabii tekne ile gideceğiniz noktalar karadan erişimin kolay olmadığı mevkiler olduğundan, kuş uçuşu olarak çok uzakta olmasalar da, Marmaris’in hayli dışında kalabilmektedir. Örneğin aslında Dalyan, ile Marmaris arasındaki kuş uçuşu mesafe oldukça kısadır. Ama kara yolu ile gitmek istediğinizde, Marmaristen Köyceğize, Buradan Ortaca’ya ve ilçe merkezinden Dalyan mahallesine gitmeniz gerekir ki yaklaşık 2 saatlik bir kara yolu seyahati söz konusu olacaktır. Bunun yerine Marmaris tekne Turu Aktivitelerini tercih ederek, son derece kolay biçimde Dalyan’a erişmeniz mümkündür. Üstelik, denizden göreceğiniz yerleri karadan görmeniz de oldukça zordur.

tekne turu marmaris (2)

Tekne Turu Marmaris‘ten başlayıp planlanan rotayı takip ederek kısa zamanda Ekincik açıklarına ulaşır. Marmarisle Dalyan arasında yer alan yükseltinin Dalyan kısmında yer alan bu cennet koy, kara yolu erişimi zor olan el değmemiş bir mucizedir. Ekincik koyunun ilerisinde köyceğiz gölü, sağında İztuzu plajı yer alır ve dünyada benzeri nadir bulunan deniz göl buluşmalarından birisi burada gerçekleşir. Unesco’nun dünya mirası olarak koruma altına aldığı Dalyan’ı görmeden hiç bir görmemişsiniz demektir.

Deniz Güneş ve Bol Eğlence

Tekne Turu Marmaris için en uygun tatil aktivitelerinin başında gelir. Zira çevrede o kadar çok görülmesi gereken yer vardır ve bu yerleri tekne turu ile ziyaret etmek o kadar keyiflidir ki, bunu kelimeler anlatmak pek de mümkün değildir. Ne kadar edebi bir anlatım kullanılırsa kullanılsın, denizin kokusunu içinize çekerken, şahit olacağınız manzarayı tarif etmek yerine görmenizi tercih ederiz.

Size sunacağımız Tekne turu Marmaris içerisinde geçireceğiniz muhteşem zamanları katlayıp, tatilden alacağınız keyfin zirveye ulaşmasını sağlayacaktır. Herhangi bir ülkenin sahip olmadığı bu benzersiz

güzellikleri kaçırmayıp, çok iyi zaman geçirmek için bizi arayın. Size unutamayacağınız bir tatil yaşatacağız…

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Bir cevap yazın