Yarı Fiyat
Çocuk 7-12
Ücretsiz
Çocuk 0-6
Hergün
Günler
7 Saat
Devam Süresi
İçmeler, Marmaris, Turunç
Konum

Hersey dahil  tekne turu ile Marmaris, Içmeler ve Turunç tatilinizi renklendirin

Hersey dahil tekne turu, hiç kuşkusuz mavi berrak suların her mevsimde, yemyeşil ve insan eli değmemis küçük adalarla birleştigi, o eşsiz manzarayı sevenlerin en başta tercih ediceği bir turdur. Belki de birçok misafarin bu cennetten kopma noktayı tercih etmelerinin ana sebebi de bu herşey dahil tekne turu gezisidir. Teknedeki personel sizlere hizmet verirken keyfinize gore yüzer ve güneşlenirsiniz. Büyük şehirlerin monoton hayatından, yorucu gürültüsünden kaçın. Akdenizin bu huzur dolu güzelligine tekne turu ile eşlik edin.

Eğer tatiliniz sonlandığında bronz bir teniniz olsun isterseniz hic düşünmeyin hemen rezervasyonunuzu yapın. Teknemiz ahşap iki katlıdır. İkinci katında tüm misafirlerimize yeteri kadar şezlong yataklarımız mevcut.  Herşey dahil tekne turu sayesinde pürüzsüz bir tene sahip olmak için,  ihtiyacınız olan, güneş ve Marmaris koyunun vazgeçilmez lodos esintisi ile bir tüm gün birlikte olucaksınız.

Ara sıra kaptanınız Marmaris koyunun en güzel koylarında sahile çok yakın demir atarak, mavi derinliklere dalış yapma fırsatı bulacaksınız.  Su altı dünyasını keşfetmek üzere, şnorkel ve paletler yardımıyla daha yakın bir göz atabilmeniz  için mükemmel bir fırsat elde etmiş olursunuz.

Teknenin arkasında atlama platformu ve tekneye geri binebileceğiniz merdivenler mevcut. Hersey dahil tekne turu  esnasında berrak sularda yüzmek ve ikinci kattan dalış yapmak çok keyifli.  Tekne personelinin müzik eşlikli animasyon aktiviteleriyle kombine edilmiş hatıralarınızdan asla kaybolmiyacak bir günün garantisini veriyoruz.

Eğer ki suda zaman geçirmekten hoşlanmıyorsanız lütfen hersey dahil tekne turu benim günüm değil demeyin. Aile fertlerini yalnız brakmamak adına onlara ister teknenin ikinci katında güneşlenerek katılın. Güneş ile aranız cok iyi değilse de birinci katta hic kaybolmayan gölge ve keyifli Akdenizin lodos esintisinin keyfini cıkarak eşlik edin. Araştırmacı yönünüzü kullanarak fotoraf makinenizle eşziz pozlar çekebilirsiniz. Aile fertlerinin teknedeki faaliyetlerini olumsüzleştirin. Günün sonunda ortaya çıkan karelerle hep beraber keyifle eylenebilirsiniz.

 

HERSEY DAHIL TEKNE TURU ESNASINDA ZİYARET EDİLİCEK KOYLAR:

 

Sabah saat 09:15 ile 09:30 arasında misafirler bulundukları konaklma noktalarından minibuslerle toplanır ve Marmaris limanına taşınır.Tekne kapasitesini aşmamak şartı ile herkesizin yerleştigine emin olunca en geç 10:30 da tekne demir alır.

O saatte deniz genellikle çarşaf gibi dir. Limandan uzaklaştıkça ve cisimler küçüldükçe sanki o anki tüm gerçeklikten başka bir dünyaya ayak basıyormuş duygusu içinizi bürür bir anda. Ancak çok hoş gelmiş bir duygudur bu,nihayetinde uzun zamandır iple çektiginiz o Marmaris tatilinin taaa kendisidir bu.

Cennet Adası

Takriben 30 dk sonra ilk molamız olan Cennet adası ve Balık Çiftliğine ulaşıyoruz. Ufukta fark edilmeyen ancak yaklaştıkça beliren küçük bir ada ile arasında kalan o yerdir. Burda teknedeki misafirlerin ilgisine alışık bir balık sürüsü yaşar. Tekne personeli misafirlerimize balıkları beslemek için önceden hazırlanmış yem dağıtır. Ve burada balıkları besleriz.

Akvariyum koyu

Meteakibinde 30 dk sonra ilk yüzme molamız olan Akvariyum koyuna ulaşıyoruz. Adından da anlaşılacagı üzere suyun inanılmaz berrak ve kristal temizlikte olması su altı dünyasını çıplak gözle bile görebilmeniz için yeterli olur. Yüzmeyi seven misafarlerimiz için hayal ettikleri o balıklama atlayışı yapmaları için eşsiz bir fırsattır bu an.Teknenin arkasında suya inebilmeniz için merdivenler mevcuttur.

Fosfor magrası

Yaklaşık 45dk süren yuzme molamızdan sonra aynı kıyı şeridi üzerinden yolculuk Fosfor Mağrası istikametinde ilerlemekte. Bu noktaya ulaştığımızda  tekne mağraya geri geri yanaşarak mümkün olduğu kadar yaklaşır. Süremiz çok kısıtlı olduğu için ve genellikle mağrayı ziyaret etmek üzere başka teknelerin de sırada bekliyor olmasından dolayı, burada yüzme molası verilmez. Ancak fotoraf çekinmek isteyen misafirler çin mükemmel bir fırsattır.

Kumlubük koyu

Bundan sonra Marmaris koyunun tam karşı kıyısına doğru ilerliyerek sıradaki yüzme molamız olan Kumlubük koyu na ulaşıyoruz. Bu noktada yüzme molası sürerken tekne personeli yemeğinizi hazırlar ve ilk katta bulunan masalara servis eder. Herkes yemeğini yedikten sonra sıradaki yüzme molamıza doğru tekne demir alır.

Amos koyu

Amos koyu hem yüzmeyi seven hemde tarih ilgisi olan kişiler için çok özel bir yerdir. Burada Amos Antik kentinin kalıntıları ve aralarında en iyi muhafaza olmuş Amfi tiyatronun kalıntıları mevcuttur. Sahil kesiminden yukarı tırmanan merdivenler ile kentin panorama yerine kadar ulaşabilirsiniz.

Yüzme molalarını çok monoton mu bulmaya başladınız. Alın size bunun için de çok uygun bir seçeneğmiz mevcut şimdi. Turunç koyunde 1 saatklik yürüyüş ziyareti. Tekne Turunç köğünün limanına yanaşarak misafirler tek tek karaya iniş yapar. Turunç Marmarisin bucağı olup 21 km kara yolu mesafede yerleşik küçük bir tatil cennetidir. Kendine özgü halen şehirleşmenin o gazabına uğramamış bir köy olma sıfatını halen taşıyor diyebiliriz.

Yesil deniz

Devamında son yüzme molamız olan yeşil deniz koyuna gidiyoruz. Burası Turunç köyü ile İçmeler arasında bulunan küçük bir koydur. Kendine özgü yeşil bir renk teması mevcuttur. Bunun su altı dünyasındaki kaya ve bitkiler ile günün o anda güneşin olduğu açıdan kaynaklandığını iddia ederler.

Burdaki yüzme molamız takibinde Marmarisin diğer bir tatil bucağı olan İçmeler istikametinden sahile çok yakın bir şekilde Marmaris limanına doğru geri dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 


PROGRAM:


 • Toplama saati:09:15
 • Çıkış:10:30
 • Cennet adasında yüzme molası:11:00
 • Fosfor mağrasında yüzme molası:12:00
 • Kumlubük koyunda yüzme molası ve öğle yemeği:13:00
 • Amos koyunda yüzme molası:14:00
 • Turunç köyünü 60 dk ziyaret:15:00
 • Yeşil deniz yüzme molası:16:30
 • Marmaris Limanına geri dönüş:17:30

Note:Icmeler ve Turunc tan toplama saatleri farklıdır. Lütfen sizlere mail yolu ile gönderilen vocher da yazılı toplama saatini esas alınız.


Fiyata Dahil:
 • Yerel Alkollü ve Alkolsüz içecekler
 • Toplama
 • Geri brakılma
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan
 • Dondurma
 • Sandviç ve ekstra yemekler
 • Yabancı alkolüz ve alkollü içecekler

 


MÜSAİTLİK:

Hergün


ÇOCUK:

0-6   BEDAVA

7-12  YARIM FİYAT

12-&  TAM FİYAT


YANINIZDA BULUNDURMANIZ TAVSİYE EDİLEN:

Mayo ve yüzme kıyafetleriniz,güneş kremi,havlu,güneş gözlükleri,snorkel ve maske,Para,fotograf makinası


ONLINE ALMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ-GELDİĞİNİZDE ÖDEME YAPIN

PROGRAM:


 • Toplama saati:09:15
 • Çıkış:10:30
 • Cennet adasında yüzme molası:11:00
 • Fosfor mağrasında yüzme molası:12:00
 • Kumlubük koyunda yüzme molası ve öğle yemeği:13:00
 • Amos koyunda yüzme molası:14:00
 • Turunç köyünü 60 dk ziyaret:15:00
 • Yeşil deniz yüzme molası:16:30
 • Marmaris Limanına geri dönüş:17:30

Note:Icmeler ve Turunc tan toplama saatleri farklıdır. Lütfen sizlere mail yolu ile gönderilen vocher da yazılı toplama saatini esas alınız.hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu
hersey dahil tekne turu

Tur Yorumları

5.00 based on 5 reviews
Şubat 27, 2018

Tekne turu
Harika… Ilgili ve sicak kanli ekibiyle her isteginize cevap verebilen bir tur. Her secenegi ayri guzel ve eglenceli.tatili dolu dolu yasatiyor. Hersey icin tekrar tesekkurlerrr

Şubat 27, 2018

Birçok tekne turuna katıldım ve en çok keyif aldığım buydu ayrıca parasailingte çok keyifliydi Bülent bey ve ekibine çok teşekkür ederim bidahaki yaza ilk durağım yağna tur olucak …

Şubat 27, 2018

Marmaris Tekne turu
2017 haziran ayında eşimle birlikte ilk defa Marmarise gittik. Yakın çevrem ve arkadaşlarım daha once burda defalarca bulumuşlar idi ve muhakkak Marmaris tekne turu na gitmemi şidetle tavsiye ettiler. Arkadaşlarım Yagna turizmde calısan Bulent beyi onerdiler. Nitekim kendilerini telefonla arayarak yerinin nerde oldugunu ogrendikten sonra kısa bir ziyaret ettim ve başta Marmaris tekne turu olmak uzere Marmaris jeep safari, Marmaris Dalyan tekne turu, parasailing ve Marmaris Atlnatis su parkının rezervasyonlarını yaptım. Bir haftalık tatil suresine gün aşırı bir program yaptık. Herbiri ayrı bir heycan ve hatıralar braktı bizde. Ancak en çok sevdigimiz ve keyif aldıgımız tur Marmaris tekne turu idi. Her derde deva. Yuzmek isteyene turkuaz mavi koylar, Güneşlenmek isteyenlere teknenin ikinci katında sayısız şezlong ve herkezin karşı koyamayacagı herşey dahil seçenek ile tüm gün yemek ve içecekler ücrete içinde. Marmarisi çok sevdim ve en yakında tekrar görüşmek üzere

Şubat 27, 2018

% 100 keyifli ve mükemmel bir tur
Bu bölgeyi çok iyi bilen kişi ve turlarla seyahat etmek gerçekten çok keyifli.Ben eşim ve 5 yaşındaki çocuklarım ile bizlere hiç sıkmadan güzel bir gün geçirmemizi amaç edinen bülent beye çok teşekür ederim.Bir çok kez marmaris bölgesinde tura katıldım.Marmaris bölgesinde bir çok tur yapan bir çok işletmede var,fakat bülent beyin ekibi bu bölgenin en eski, bilgili ve bilinçli tur yapan nadir işletmelerdendir. Tekrar marmaris bölgesini tura katılacağım tek adres Excursions. görüşmek üzere…selamlar.

Şubat 27, 2018

Balayındaki mükemmel tekne turu
15 Ağustos tarihinde balayı icin gittigimiz Marmaris yoresinde cok eğlenceli ve keyifli bir tatil gecirdik.Buna hic kuşkusuz orda tanıştıgımız ve bize bu konuda cok yardımcı olan Bulent beye sonsuz tesekkurlerimi iletmek istiyorum.

Ben ve esim Marmaris sokaklarında gezerken aniden uzerinde onlarca resim olan bir dukkan gorduk.Bir turizm ajentasıymıs.Bize de tam bu lazımdı diyerek yaklastık.Bulent beyle de orda tanıstık.Malumunuz 5 ayrı tura gittik.Tekne turu,jeep safari,dalış turu,dalyan turu ve turk gecesi.Hepsi de birbirinden eylenceli aktivitelerdi.

Hic kuskusuz yolumuz birdaha Marmarise duserse tekrar bu kaliteli hizmeti kullanıcam ve bu istikamette tatil yapıcak aile veya arkadaslarıma da tavsiye edicem.

Hersey icin tesekurler

Yorum brakın

Değerlendirme