Yarı Fiyat
Çocuk 7-12
Ücretsiz
Çocuk 0-6
Hergün
Günler
7 Saat
Devam Süresi

Marmaris Tekne Turu

Marmaris tekne turu kuşkusuz mavi berrak suların her mevsimde yemyeşil ve insan eli değmemiş küçük adalarla birleştiği o eşsiz manzarayı sevenlerin en başta tercih edeceği bir turdur.Belki de birçok misafirin bu cennetten kopma noktayı tercih etmelerinin ana sebebi de bu her şey dahil tekne turu gezisidir.Teknedeki personel sizlere hizmet verirken keyfinize göre yüzer ve güneşlenirsiniz .Buyuk şehirlerin monoton hayatından,yorucu gürültüsünden kaçın ve hemen Akdenizin bu huzur dolu güzelliğine bu tekne turu ile eşlik edin.

Eğer tatiliniz sonlandığında bronz bir teniniz olsun isterseniz hiç düşünmeyin hemen rezervasyonunuzu yapın.Teknemiz ahşap iki katlıdır.İkinci katında tüm misafirlerimize yeteri kadar şezlong yataklarımız mevcut. Anlayacagınız Marmaris tekne turu sayesinde pürüzsüz bir tene sahip olmak için ihtiyacınız olan güneş ve Marmaris koyunun vazgeçilmez lodos esintisi ile bir tüm gün birlikte olacaksınız.

Ara sıra kaptanınız Marmaris koyunun en güzel koylarında sahile çok yakın demir atarak, sizlerin mavi derinliklere bir dalış yapmanız veya su altı dünyasını keşfetmek üzere şnorkel ve paletler yardımıyla daha yakın bir göz atabilmeniz için mükemmel bir fırsat elde etmiş olursunuz.

Teknenin arkasında atlama platformu ve tekneye geri binebileceğiniz merdivenler mevcut. Marmaris tekne turu esnasında berrak sularda yüzmek,ikinci kattan dalış yapmak,tekne personelinin müzik eşlikli animasyon aktiviteleriyle kombine edilmiş hatıralarınızdan asla kaybolmiyacak bir günün garantisini veriyoruz.

Eğer ki suda zaman geçirmekten hoşlanmıyorsanız lütfen Marmaris tekne turu benim günüm değil demeyin. Aile fertlerini yalnız bırakmamak adına onlara ister teknenin ikinci katında güneşlenerek,güneş ile aranız çok iyi değilse de birinci katta hic kaybolmayan gölge ve keyifli Akdenizin lodos esintisinin keyfini çıkarak eşlik edin.Araştırmacı yönünüzü kullanarak fotoğraf makinenizle eşsiz pozlar çekebilir,aile fertlerinin teknedeki faaliyetlerini ölümsüzleştirerek günün sonunda ortaya çıkan karelerle hep beraber keyifle eğlenebilirsiniz.

Neden Marmaris Tekne Turu Tercih Etmelisiniz?

Marmaris Tekne Turu neden seçilmelidir? Sorusunu maddeler halinde cevaplayalım. Bakın size neler vaad ediyoruz.

 • İstediğiniz zaman masalara geçebileceğiniz güneşlenme imkanları sunuyoruz.
 • Sürekli Müzik yayını yapıyoruz.
 • Teknelerimizde ihtiyacınız olan her türlü yeme-içme imkanını sunuyoruz.
 • Bütün günü dolu dolu eğlenerek geçirmenizi sağlıyoruz.
 • Sizi kendi imkanlarınızla gidemeyeceğiniz yerlere götürüyoruz.
 • Konforunuz için ihtiyaç duyacağınız, her türlü altyapıya sahibiz.
 • Sizi önemsiyor ve bu turu unutmamanız için her türlü çabayı sarf ediyoruz.
 • Tekne turu, gün içerisinde çoğunlukla sahilde yatarak geçireceğiniz zamanı kaplayacağından, sabah ve akşam aktiviteleriniz etkilenmez.
 • Tahmin ettiğinizden çok daha fazla eğleneceksiniz.

Marmaris, Içmeler ve Turunç tatilinizi Marmaris Tekne Turu İle Renklendirin

Marmaris Tekne Turu rotalarımızın bütününde pek çok primer noktayı ziyaret ediyoruz. İçmeler, Turunç veya Marmaris Merkezde tatil yapıyor olmanız fark etmeksizin turlarımıza katılabilir, bölgenin önemli noktalarını ziyaret edebilirsiniz. Tatilin en keyifli zamanlarını yat turuna katılarak geçirdiğini anlatan dostlarınız çok haklı. Emin olun az bile anlatıyorlar. Tatili mükemmel hale getirmenin tartışmasız en doğru yolu Marmaris Tekne Turu gezilerine katılmaktır. Tecrübe ile sabittir ki, deniz üstüne yolculuk yapmak muhteşem bir deneyimdir. Bunun yanı sıra ziyaretlerinizde kazanacağınız deneyim de cabası olacaktır.

Marmaris tekne turu esnasında ziyaret edilicek koylar

Sabah saat 09:15 ile 09:30 arasında misafirler bulundukları konaklama noktalarından minibüslerle toplanır ve Marmaris limanına taşınır.Tekne kapasitesini aşmamak şartı ile herkesin yerleştiğine emin olunca en geç 10:30 da tekne demir alır.

O saatte deniz genellikle çarşaf gibidir. Limandan uzaklaştıkça ve cisimler küçüldükçe sanki o anki tüm gerçeklikten başka bir dünyaya ayak basıyormuş duygusu içinizi bürür bir anda. Ancak çok hoş gelmiş bir duygudur bu, nihayetinde uzun zamandır iple çektiğiniz o Marmaris tatilinin ta kendisidir bu.

Cennet adası

Takriben 30 dk sonra ilk molamız olan Cennet adası ve Balık Çiftliğine ulaşıyoruz. Ufukta fark edilmeyen ancak yaklaştıkça beliren küçük bir ada ile arasında kalan o yerdir.Burda teknedeki misafirlerin ilgisine alışık bir balık sürüsü yaşar.Tekne personeli misafirlerimize balıkları beslemek için önceden hazırlanmış yem dağıtır.Ve burada balıkları besleriz.

Akvariyum koyu

Meteakibinde 30 dk sonra ilk yüzme molamız olan Akvariyum koyuna ulaşıyoruz.Adından da anlaşılacağı üzere suyun inanılmaz berrak ve kristal temizlikte olması su altı dünyasını çıplak gözle bile görebilmeniz için yeterli olur.Yüzmeyi seven misafirlerimiz için hayal ettikleri o balıklama atlayışı yapmaları için eşsiz bir fırsattır bu an.Teknenin arkasında suya inebilmeniz için merdivenler mevcuttur.

Fosfor magrası

Yaklaşık 45 dk süren yüzme molamızdan sonra aynı kıyı şeridi üzerinden yolculuk Fosfor Mağarası istikametinde ilerlemekte.Bu noktaya ulaştığımızda tekne mağaraya geri geri yanaşarak mümkün olduğu kadar yaklaşır.Süremiz çok kısıtlı olduğu için ve genellikle mağarayı ziyaret etmek üzere başka teknelerin de sırada bekliyor olmasından dolayı burada yüzme molası verilmez.Ancak fotoğraf çekinmek isteyen misafirler için mükemmel bir fırsattır.

Kumlubük koyu

Bundan sonra Marmaris koyunun tam karşı kıyısına doğru ilerleyerek sıradaki yüzme molamız olan Kumlubük koyu na ulaşıyoruz.Bu noktada yüzme molası sürerken tekne personeli yemeğinizi hazırlar ve ilk katta bulunan masalara servis eder.Herkes yemeğini yedikten sonra sıradaki yüzme molamıza doğru tekne demir alır.

Amos koyu

Amos koyu hem yüzmeyi seven hemde tarih ilgisi olan kişiler için çok özel bir yerdir.Burada Amos Antik kentinin kalıntıları ve aralarında en iyi muhafaza olmuş Amfi tiyatronun kalıntıları mevcuttur.Sahil kesiminden yukarı tırmanan merdivenler ile kentin panorama yerine kadar ulaşabilirsiniz.

Turunc

Yüzme molalarını çok monoton mu bulmaya başladınız.Alın size bunun için de çok uygun bir seçeneğimiz mevcut şimdi.Turunç koyunda 1 saatlik yürüyüş ziyareti.Tekne Turunç köyünün limanına yanaşarak misafirler tek tek karaya iniş yapar.Turunç Marmaris’in bucağı olup 21 km kara yolu mesafede yerleşik küçük bir tatil cennetidir.Kendine özgü halen şehirleşmenin o gazabına uğramamış bir köy olma sıfatını halen taşıyor diyebiliriz.

Devamında son yüzme molamız olan yeşil deniz koyuna gidiyoruz.Burası Turunç köyü ile İçmeler arasında bulunan küçük bir koydur.Kendine özgü yeşil bir renk teması mevcuttur.Bunun su altı dünyasındaki kaya ve bitkiler ile günün o anda güneşin olduğu açıdan kaynaklandığını iddia ederler.

Buradaki yüzme molamız takibinde Marmaris’in diğer bir tatil bucağı olan İçmeler istikametinden sahile çok yakın bir şekilde Marmaris limanına doğru geri dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

Süper Bir Tatil İçin Marmaris Tekne Turu Sizi Bekliyor

Tatil için Marmaris’i tercih ettiyseniz bir bildiğiniz vardır diye düşünmeliyiz. Veya neden tatil için Marmaris’i tercih ettiniz diye sormalıyız. Zira neredeyse tüm Türkiye’de havuza girebilir veya her şey dahil otelinizde keyif yapabilirsiniz. Tabii bu keyif anlayışınızla da ilişkili. Sizin için keyif görmediğiniz yerleri görmek ve doyasıya eğlenmekse tercih havuz kenarında yatmak olamaz. Kaldı ki Marmaris Tekne Turu seçeneklerinden birisini tercih ederek yeryüzü havuzunun kenarında değil, tam üzerinde yatabilirsiniz. Neden Akdenizin muhteşem sularının üzerinde deniz esintileri arasında güneşlenmeyesiniz.

Müzik çalar, rüzgar eser ve tam sıcakladığınız anda Akdenizin en temiz sularında verilecek molada kendinizi buz gibi sulara bırakırsınız. Marmaris Tekne Turu aynı zamanda insani standartlarda beslenmenizi de sağlar. Elbette tekne turlarında açık büfe yoktur. Açık konuşmak gerekirse buna gerek de yoktur. Size Marmaris Tekne Turu dahilinde sağlıklı ve leziz menüler sunuyoruz. Yeterince doyacağınız lezzetli menülerimiz her turda farklı niteliklere sahip olabileceğinden yol çıkmadan önce menüler hakkında bilgi alabilirisiniz.

Metrelerde derindeki objeleri net biçimde görebileceğiniz berraklıktaki sularda yüzmek mümkün. Bunun için yapmanız gereken bizi aramak. Sizin için en uygun rota konusunda sizi detaylı biçimde bilgilendirebiliriz. Hatta dilerseniz tatilin her günü farklı bir Marmaris Tekne Turu rotasında vakit geçirebilirsiniz.

Farklı Rotalarda tercih edebileceğiniz farklı Marmaris tekne Turu seçeneklerinin dışında, dilerseniz özel turlar da talep edebilirsiniz. Mevcut Marmaris Tekne Turu Rotalarımız içerisinde bulunmayan yönlere tur talep edebilirsiniz. Veya sadece sizin dostlarınız ve ailenizin bulunduğu özel turlar da isteyebilirsiniz. Her türlü tekne turu ve benzeri günlük tatil aktiviteleri için bizi arayınız.


PROGRAM:


 • Toplama saati:09:15
 • Çıkış:10:30
 • Cennet adasında yüzme molası:11:00
 • Fosfor mağrasında yüzme molası:12:00
 • Kumlubük koyunda yüzme molası ve öğle yemeği:13:00
 • Amos koyunda yüzme molası:14:00
 • Turunç köyünü 60 dk ziyaret:15:00
 • Yeşil deniz yüzme molası:16:30
 • Marmaris Limanına geri dönüş:17:30

Note:Icmeler ve Turunc tan toplama saatleri farklıdır.Lütfen sizlere mail yolu ile gönderilen vocher da yazılı toplama saatini esas alınız.Fiyata Dahil:
 • Konaklama yerinaden Toplama
 • Konakalma yerine Geri brakılma
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Sınırsız alkolsüz içecekler
Fiyata Dahil Olmayan
 • Dondurma
 • Sandviç ve ekstra yemekler
 • Tüm alkollü içecekler

MÜSAİTLİK:

Hergün


ÇOCUK:

0-6   BEDAVA

7-12  YARIM FİYAT

12-&  TAM FİYAT


YANINIZDA BULUNDURMANIZ TAVSİYE EDİLEN:

Mayo ve yüzme kıyafetleriniz,güneş kremi,havlu,güneş gözlükleri,snorkel ve maske,Para,fotograf makinası


ONLINE ALMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZGELDİĞİNİZDE ÖDEME YAPIN

PROGRAM:


 • Toplama saati:09:15
 • Çıkış:10:30
 • Cennet adasında yüzme molası:11:00
 • Fosfor mağrasında yüzme molası:12:00
 • Kumlubük koyunda yüzme molası ve öğle yemeği:13:00
 • Amos koyunda yüzme molası:14:00
 • Turunç köyünü 60 dk ziyaret:15:00
 • Yeşil deniz yüzme molası:16:30
 • Marmaris Limanına geri dönüş:17:30

Note:Icmeler ve Turunc tan toplama saatleri farklıdır.Lütfen sizlere mail yolu ile gönderilen vocher da yazılı toplama saatini esas alınız.

marmaris tekne turu
marmaris tekne turu
marmaris tekne turu
marmaris tekne turu
marmaris tekne turu
marmaris tekne turu
marmaris tekne turu
marmaris tekne turu
marmaris tekne turu
marmaris tekne turu
marmaris tekne turu

Tur Yorumları

5.00 based on 5 reviews
Şubat 27, 2018

Balayındaki mükemmel tekne turu
15 Ağustos tarihinde balayı icin gittigimiz Marmaris yoresinde cok eğlenceli ve keyifli bir tatil gecirdik.Buna hic kuşkusuz orda tanıştıgımız ve bize bu konuda cok yardımcı olan Bulent beye sonsuz tesekkurlerimi iletmek istiyorum.

Ben ve esim Marmaris sokaklarında gezerken aniden uzerinde onlarca resim olan bir dukkan gorduk.Bir turizm ajentasıymıs.Bize de tam bu lazımdı diyerek yaklastık.Bulent beyle de orda tanıstık.Malumunuz 5 ayrı tura gittik.Tekne turu,jeep safari,dalış turu,dalyan turu ve turk gecesi.Hepsi de birbirinden eylenceli aktivitelerdi.

Hic kuskusuz yolumuz birdaha Marmarise duserse tekrar bu kaliteli hizmeti kullanıcam ve bu istikamette tatil yapıcak aile veya arkadaslarıma da tavsiye edicem.

Hersey icin tesekurler

Şubat 27, 2018

% 100 keyifli ve mükemmel bir tur
Bu bölgeyi çok iyi bilen kişi ve turlarla seyahat etmek gerçekten çok keyifli.Ben eşim ve 5 yaşındaki çocuklarım ile bizlere hiç sıkmadan güzel bir gün geçirmemizi amaç edinen bülent beye çok teşekür ederim.Bir çok kez marmaris bölgesinde tura katıldım.Marmaris bölgesinde bir çok tur yapan bir çok işletmede var,fakat bülent beyin ekibi bu bölgenin en eski, bilgili ve bilinçli tur yapan nadir işletmelerdendir. Tekrar marmaris bölgesini tura katılacağım tek adres Excursions. görüşmek üzere…selamlar.

Şubat 27, 2018

Marmaris Tekne turu
2017 haziran ayında eşimle birlikte ilk defa Marmarise gittik. Yakın çevrem ve arkadaşlarım daha once burda defalarca bulumuşlar idi ve muhakkak Marmaris tekne turu na gitmemi şidetle tavsiye ettiler. Arkadaşlarım Yagna turizmde calısan Bulent beyi onerdiler. Nitekim kendilerini telefonla arayarak yerinin nerde oldugunu ogrendikten sonra kısa bir ziyaret ettim ve başta Marmaris tekne turu olmak uzere Marmaris jeep safari, Marmaris Dalyan tekne turu, parasailing ve Marmaris Atlnatis su parkının rezervasyonlarını yaptım. Bir haftalık tatil suresine gün aşırı bir program yaptık. Herbiri ayrı bir heycan ve hatıralar braktı bizde. Ancak en çok sevdigimiz ve keyif aldıgımız tur Marmaris tekne turu idi. Her derde deva. Yuzmek isteyene turkuaz mavi koylar, Güneşlenmek isteyenlere teknenin ikinci katında sayısız şezlong ve herkezin karşı koyamayacagı herşey dahil seçenek ile tüm gün yemek ve içecekler ücrete içinde. Marmarisi çok sevdim ve en yakında tekrar görüşmek üzere

Şubat 27, 2018

Birçok tekne turuna katıldım ve en çok keyif aldığım buydu ayrıca parasailingte çok keyifliydi Bülent bey ve ekibine çok teşekkür ederim bidahaki yaza ilk durağım yağna tur olucak …

Şubat 27, 2018

Tekne turu
Harika… Ilgili ve sicak kanli ekibiyle her isteginize cevap verebilen bir tur. Her secenegi ayri guzel ve eglenceli.tatili dolu dolu yasatiyor. Hersey icin tekrar tesekkurlerrr

Yorum brakın

Değerlendirme