Yetişkinle birlikte
Çocuk 7-12
Müsade Yok
Çocuk 0-6
15 Dakika
Devam Süresi
Çift Uçuş, Tekli Uçuş
Bilet Türü

Parasailing Turu Marmaris, Içmeler ve Turunç tatilinize adrenalin aşılayacak

Parasailing turu su sporları arasında en heycan verici olanıdır. Son yılların en çok ilgi gören ve bir o kadar da adrenalin içeren sporu olan parasailing sporunu, yaz aylarında turistik sahillerin pek çoğunda görebiliyoruz. Fakat bu sporu bir de Marmaris parasailing turu ile denemenizi tavsiye ederiz. Çünkü Marmaris’in o mükemmel doğası eşliğinde gökyüzüne yükselmek ve ayaklarınızın altında parlayan Marmaris’in o muhteşem denizinin berraklığı, size unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. Eğer bu sporla şu ana kadar tanışmadıysanız, önce size bunun hakkında biraz bilgi verelim:

 Parasailing Nedir?

Bu sporun en kısa tanımı: Hızla ilerleyen bir sürat teknesinin ardındaki vince bağlanan paraşütün, hızla yükselmesine dayalı bir spordur. Bu sporun sadece denizde değil, karada bir arabaya bağlanan paraşüt ile yapılan çeşitleri de mevcuttur. Ancak ülkemizde en yaygın olan hali, deniz teknesi ile yapılan parasailing sporudur.

 

Tehlikeli midir?

Gayet tabii ki bu tarz adrenalin içeren sporların hemen hepsinde az da olsa risk faktörü mevcut bulunmaktadır. Fakat hemen endişelenmenize gerek yok. Çünkü siz bu tura uzman bir ekip tarafından hazırlanırsınız. Ve bu ekip, sizi paraşütle gökyüzüne yükselmeye hazırlarken gereken bütün önlemleri alır. Spor, denizin üzerinde yapıldığı için size mutlaka bir can yeleği giydirilir. Öyle ki yüzme bilmiyorsanız dahi, oluşabilecek aksi bir durumda denizde boğulmanıza imkan yoktur. Üstelik sizi tura çıkaran ekip, sürekli bir biçimde sizi takip eder. Diyelim ki, bu adrenaline dayanamadınız ve bir an önce paraşütten inmek istiyorsunuz. Ekibinize tek bir işarette bulunmanız kafidir. Hemen size müdahale edeceklerdir.

 

En Eğlenceli Parasailing Turları

Bu muhteşem sporun akıllara gelen ilk adresi tabii ki Marmaris parasailing turu. Bu bölgede yaz sezonlarında sürekli olarak pek çok teknemiz ile adrenalin yaşamak isteyen turistlere hizmet sunmaktayız. Marmaris parasailing turu sayesinde, belki su sporları denilince ilk akla gelen spor olan rüzgar sörfünü yapmaktan daha çok eğleneceğinize garanti verebiliriz. Çünkü işin içinde gökyüzüne yükselerek, bulutların ardından Marmaris’in yüzyıllara dayanan o mükemmel tarihi ve doğal atmosferini seyre dalmak var. Hem bu turların fiyatları ise, bütçenizi hiç de zorlamayacak biçimde düzenlendi.

 

 parasailing turu
parasailing turu
parasailing turu
parasailing turu
parasailing turu
parasailing turu
parasailing turu
parasailing turu
parasailing turu
parasailing turu

Tur Yorumları

There are no reviews yet.

Yorum brakın

Değerlendirme